У п’ятницю, 20 листопада, в Москві проводили в останню путь легендарного режисера Романа Віктюка. Церемонія прощання проходила, як і планувалося, в театрі, який носить його ім’я.

Шанувальники творчості Віктюка стали збиратися за годину до початку траурних заходів, пише «Собеседник».

Присутні не могли стримати сліз, слухаючи промови зірок, що з’явилися на прощанні. Сергій Маковецький, Ірина Апексимова і інші прийшли попрощатися з геніальним режисером. Багато артистів читали зі сцени вірші, розповідали цікаві історії.

Але ось прості шанувальники режисера влаштували щось неймовірне. Коли їх підпустили до розкішного скляного гробу, в якому поховають Романа Григоровича, фанати стали цілувати труну «мало не взасос”, не злякавшись навіть інформації про те, що він хворів коронавірусом.

Одні цілували труну Віктюка, інші вставали перед ним на коліна.

«Навіщо облизуєте труну?» – зробили присутні зауваження одній дівчині, але та, здається, його і не почула.

А у відповідь на порівняння того, що відбувається з «справжньою вакханалією» почали говорити, що, мовляв, Роман Григорович був би радий, так як «любив все яскраве, на межі».

В Україні церемонія прощання з режисером відбудеться у Львові в понеділок, 23 листопада, в Першому театрі. Потім о 12:00 пройде громадська панахида. О 13:30 труну перенесуть з театру в Церкву святого Андрія. О 15:00 відбудеться похорон на Личаківському кладовищі.