Народний депутат від фракції “Слуга народу” Юрій Камельчук розповів, чому вважає коронавірус вигаданої хворобою.

Про це пише видання “Страна”.

“Я про це говорю з березня 2020 року. Я не кажу, що люди не хворіють – хворіють. Але я питаю, чому саме вони хворіють? Чому нам це упаковують в нову упаковку, якщо ці хвороби існували і раніше?” – сказав він.

Камельчук впевнений, що пандемію і страх перед хворобою наганяли штучно, оскільки статистика захворюваності та смертності в Україні та інших країнах світу зараз нижче, ніж в минулому році.

“Це історія не нова. Фармацевтичні компанії заробляють гроші на пандемії. Це бізнес, більше нічого. Плюс, мета – загальноекономічний вплив на здешевлення ресурсів і перерозподіл капіталів. Українці, які осіли за кордоном, вже не повернуться – там більше платять і краще медична система. А тут наганяють страх, що у нас все погано. За моїми даними, розкручуванням історії з коронавірусом займалися ті ж компанії, які розкручували курячий і свинячий грип. Для мене це було зрозуміло з самого початку “, – резюмував нардеп.

Разом з тим парламентарій запевнив, що не довіряє нинішнім методам тестування на коронавірус, а також вакцин, які були розроблені для боротьби з хворобою.

“Існує так багато факторів, на які реагують тести, що це майже нічого не підтверджує. Я можу це сказати по “живим” відгуками моїх близьких людей, які робили тести. Я не довіряю цим тестам”, – розповів він.

Також народний депутат уточнив, що сам він не робив тест на коронавірус – не було симптомів респіраторного захворювання. Хоча багато колег Камельчук по фракції мають підтверджений covid-19.

“Респіраторні захворювання існували і будуть існувати завжди, з різними формами складності. Люди, які погано стежать за своїм здоров’ям, мало перебувають на свіжому повітрі, не займаються спортом матимуть ці хвороби. І чим далі, тим більше їх буде – це давно загальновідомий факт. Але нами вирішили зманіпулювати, щоб нагнати страх, протестувати, а потім продати вакцину, яка швидше за все володіє ефектом плацебо. Це набір вітамінів. Нічого нового вони не лікують “, – вважає парламентарій.

Депутат зазначив, що виступає проти загального примусової вакцинації від коронавірусу.

При цьому Камельчук розповідає, що поважає працю медиків, які рятують людей від коронавірусу, а озвучена думка є його особистою точкою зору, а не позицією партії.

Відзначимо, раніше ми повідомляли про те, що нардеп з фракції “Слуги народу” Юрій Камельчук заявив, що коронавірусна хвороба повністю вигаданим, як і будь-яка вакцина від Covid-19.

“Абсолютно серйозно заявляю, що я не довіряю жодній вакцині в світі, особливо проти вигаданої хвороби Covid-19”, – заявив Камельчук.

За його словами, протягом року “ми спостерігаємо загальносвітову аферу, яка полягає в тому, щоб трохи збіднити одні країни і перенаправити їх капітал в інші”.

Юрій Камельчук – народний депутат України 9-го скликання. Член депутатської фракції “Слуги народу”. У Верховній Раді увійшов до Комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг і став заступником члена Постійної делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи. 12 грудня 2019 увійшов до складу міжфракційного об’єднання “Гуманна країна”, створеного з ініціативи UAnimals для популяризації гуманістичних цінностей та захисту тварин від жорстокості.