Друзі, я бачив в цьому житті багато, але таке бачу вперше, розпочав свій допис у Фейсбук, юрист та активіст Михайло Шнайдер.

Знайомтеся це народний депутат України Віктор Мялик.
Буквально кілька днів тому, він подав декларацію, у якій вказав 80 земельних ділянок, два автомобілі Lexus, автомобіль Porsche і Mercedes-Benz.
Також Мялик тримає готівкою … 150 МІЛЬЙОНІВ гривень і один МІЛЬЙОН Доларів.
А тепер найцікавіше.
Як виявилося, наш “Герой” володіє … 158 КВАРТИРАМИ.
Повторю ще раз, йому належить … 158 КВАРТИР.


Це просто якась Фантасмагорія.
Я соромлюся запитати, в якій країні світу крім нашої, можливі такі Чудеса?
Як в одній з найбідніших держав на планеті, більшість народних обранців можуть бути мультимільйонерами і мільярдерами?
Я вважаю, що це не просто неправильно, це НЕПРИПУСТИМО.
А що ви думаєте з цього приводу, Друзі? – написав Шнайдер.

Народний депутат Віктор Мялик, який володіє 158 квартирами в Києво-Святошинському районі та мільйоном доларів готівкою, отримав ще від держави на посаді депутата 314 117 грн зарплати. Йому якраз ці 300 тисяч, ну дуже необхідні.

Хто такий депутат Мялик?

Мялик Віктор народився 10 травня 1979 року в селі Воронки Володимирецького району Рівненської області. З 2004 року працював маляром-штукатуром, з 2005 – електрозварником, з 2011 року – майстром столярної бригади в ТОВ “Інвікта ЛТД”. З 1996 року був різноробочим в колгоспі “Зоря”. В юності працював на будівництві в Тамбові (РФ).

З 2014 року Віктор Мялик працював фінансовим директором ТОВ “МДС-Строй”.

У 2017 заснував власну компанію під назвою “МД плюс”.

У 2014 році Мялик балотувався на виборах самовисуванцем по 155-му мажоритарному округу. Програвши парламентські вибори, деякий час був помічником народного депутата Олега Осуховського на громадських засадах.

У 2019 був обраний народним депутатом 9 скликання по 155 округу (Рівненська область) як безпартійний самовисуванець. Член депутатської групи “За майбутнє”. Член Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

У 2000 році закінчив Володимирецьке професійно-технічне училище №29. (Спеціальність: столяр будівельний, тесляр). У 2019 закінчив Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Ю. Бугая, здобув вищу освіту за напрямом підготовки “Правознавство”.

Українці в коментарях зазначають, що в будь-якій іншій європейській країні, таких кандидатів би не допустили в політику, а виявивши такі факти, депутат повинен був би сам скласти мандат і забратись з Ради геть.