садовий

Під час сьогоднішнього засідання Верховної Ради народний депутат від "Народного фронту" Сергій Висоцький розповів у приватній переписці про закулісні парламентські торги з приводу відставки голови СБУ Валентина Наливайченка.

Це смс-листування обернулося неабияким скандалом для славнозвісного мера Львова Андрія Івановича Садового та політичної партії "Самопоміч", засновником та ідеологом якої є саме він.

Отже, журналісти зняли на відео переписку нардепа Висоцького з блогером Карлом Волохом щодо відставки голоси СБУ. Згодом відповідний запис опублікований у YouTube.

Пропонуємо вашій увазі розшифровку листування, яке сьогодні ймовірно забезпечить безсонну ніч Андрію Івановичу через думки "як вийти сухим із води?":

Высоцкий: Фракция голосует, нашего вождя тоже убедили. Я сделал все что мог.
Карл Волох: Я уже понял.
Высоцкий: Садовому отдают за Валентина прокурора Львова и львовскую таможню.
Карл Волох: Как мило
Высоцкий: Плюс Юля не голосует за повестку дня. То есть ей что-то не отбашляли.

Після опублікування скандального матеріалу у ЗМІ Андрій Садовий наважився прокоментувати звільнення голови СБУ Валентина Наливайченка на своїй сторінці у Фейсбук. А також заявив про відмову щодо «переговорів з жодними високопосадовцями щодо того чи іншого голосування «Самопомочі» у парламенті» .

«Не проводив і не буду проводити жодних переговорів, з жодними високопосадовцями щодо того чи іншого голосування "Самопомочі" у парламенті», – заявив Садовий у соціальній мережі.

За словами "вічного" мера Львова це дорослі і відповідальні люди, які самостійно приймають адекватні рішення, навіть якщо вони не популярні і викликають несприйняття, в т.ч. серед прихильників.

«Мені байдуже, чи на посаді голови СБУ Наливайченко чи хтось інший!!! Я хочу бачити радикальні зміни в правоохоронних органах – в СБУ, в прокуратурі, в міліції. Я їх не бачу! Пройшло більше року. За ці зміни люди загинули і продовжують гинути. Показати фото з декількома десятками симпатичних людей в гарній поліцейській уніформі – це мізер. Не в образу Еці Згуладзе, яка робить, що може», – зазначив політик.

Також Садовий підкреслив, що політики так відверто забоялись відкритих списків на місцевих виборах, що аж гидко. Сьогодні в Раді переміг страх за свої політичні кар’єри.

По переписці Висоцького з Волохом і посадах "прокурора" та "начальника митниці" для Садового у Львові скажу коротко: Брєд сивої кобили! Інших слів не підібрав. Сорі.

І останнє на сьогодні. Політики так відверто забоялись відкритих списків на місцевих виборах, що аж гидко. Сьогодні в Раді переміг страх за свої політичні кар’єри.

У коментарях до  допису Садового викладено масу негативних коментарів громадян, які колись були прихильниками Андрія Івановича, а зараз в ньому та його політичній силі просто розчарувалися.
І на останок процитуємо один із найвлучніших коментарів до допису Андрія Івановича у Фейсбуці від Ярослава Асаганського:

Істерія моментальна. Значить правда…