Представник партії Батьківщина Володимир Бондаренко заявив, що хірург клініки “Добробут” Вадим Єлізаров вдарив його ногою.

Відзначимо, що Єлізаров у 2014 був учасником Євромайдану, у 2015-2016 роках служив у складі 59-го мобільного шпиталю ЗСУ.

Після цього, лікар київської приватної клініки «Добробут» Вадим Єлізаров записав відеозвернення, з якого випливає, що він не збирається вибачатися перед колишнім главою КМДА Володимиром Бондаренком , який напередодні звинуватив медика в побитті через мову.

Відеозвернення лікар опублікував на своїй сторінці в Facebook . При цьому він виклав свою версію конфлікту, згідно з якою він заступився за медсестру. Це сталося після того, як колишній київський мер зробив їй зауваження в образливій формі за розмову російською під час прийому.

«Я народився в місті Баку і навчався в Азербайджанській школі. Це була радянська школа. Мене з дитинства привчали до того, що поважати людину це перше, що я повинен робити в своєму житті. І тим більше поважати жінку. Коли при мені ображають жінку і принижують її гідність, то ця жінка може бути спокійна – я зможу за неї постояти. Коли до мене звертаються пацієнти, вони намагаються знайти комунікацію і розповідають мені про свої проблеми. І розповідають тією мовою, на якому найбільше болить. І я намагаюся відповідати їм тим же. По-русски, по-англійськи, російською, турецькою. І у мене не завжди це виходить тому що я знаю, з гріхом, чотири мови і хотів би знати більше », – сказав медик на відео.

За словами лікаря, для нього є основні закони порядності, а про те, чи законно розмовляти не державною мовою на прийомі у лікаря, він не знає.

«Не всі наші підопічні в стані часом оцінити складність і відповідальність нашої роботи. Іноді виникають питання законності. Чи законно говорити на прийомі у лікаря не державною мовою? Не знаю. Я напевно погано розбираюся в законах, але мені здається, що законність, перш за все, це порядність. Порядність людського співжиття: чи не красти, не вбивати, не принижувати, берегти свою країну і піклуватися про свій будинок, про свою сім’ю», – додав він.

На інцидент вже відреагував Борислав Береза:

“Колишній народний депутат та екс-депутат Київської ради від Батьківщини Володимир Бондаренко вирішив привернути до себе увагу. У ФБ написав пост про те, як в приватній клініці в операційній справі вимагав, щоб з ним розмовляли українською, а у відповідь на це вдарили ногою. І він після цього звернувся до поліції”, – сказав політик.

Він стверджує, що в лікарні були відеокамери, що не підтверджують слова Бондаренка.

“Найцікавіше, що в клініці є система відеоспостереження, яка не підтверджує слова Бондаренка про фізичний вплив на його організм. Але цей екс-депутат не переплутав. Зрештою, на горизонті почали дивитися вибори у Верховній Раді, а екс-депутат, очевидно, вирішив відродити пам’ять про себе як боєць за мову. Тепер у “праведному гніві” він готовий підняти тему, яка зверне на нього увагу. І його не турбує, що лікар його не чіпав. Зрештою, як давно мета виправдовує засоби. Шкода” – додав Береза.