12721689_582329968590122_1128950119_n
У львівському ресторані "Мушля", що на площі Ринок, 35, стався прикрий випадок. Львів'янин Ростислав Беднарчук, замовивши дорогу страву із морепродуктів, побачив на тарілці глисти. Ростислав розповів Гал-інфо подробиці інциденту.

Неприємна подія сталась ще 1 лютого. Ростислав із дружиною вперше завітали до цього закладу. За рекомендацією привітної офіціантки замовили страву за ціною приблизно 500 гривень. Таке собі асорті з морепродуктів. Серед іншого мали подати устриці. 

За словами Ростислава, коли принесли замовлення, його дружині захотілось сфотографувати апетитні делікатеси. Однак придивившись, вона побачила на тарілці чорних живчиків. За словами Ростислава, це були глисти.

"Ми покликали офіціантку, вона почервоніла та забрала тарілку. Повернувшись, запропонувала варіант, що кухарі  зготують ще одну таку ж страву. Я, звісно, відмовився, і сказав, чи розуміють вони, чим годують людей", – розповів Ростислав Беднарчук.

"Я усвідомлюю, що офіціантка тут не винна, однак ніхто з адміністрації ресторану до мене так і не вийшов. За словами їхнього кухаря, ту страву з глистами цілком можна було їсти, мовляв, що би там не попало в мушлю – це все однаково перлинкою виходить. Що він мав на увазі, годі зрозуміти", – зазначив чоловік.

"Офіціантка принесла нам рахунок за пиво, ми розрахувалися. Я сказав, що просто так цього не залишу. Згодом я знайшов приватну сторінку у Facebook власника мережі ресторанів (Дмитра Борисова) і написав йому про цей випадок, однак від нього я не отримав жодної відповіді", – додав львів'янин.

Гал-інфо взяло коментар у керуючого ресторану "Мушля" Георгія Ткаченка. Чоловік спершу поінформував про їхню позицію у  цьому конфлікті, однак потім не дав згоди на публікацію його слів.

Гал-інфо пропонує ресторану "Мушля"надати письмовий коментар з цього приводу.

12721837_582329951923457_1910400297_n