Глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія обматюкав нардепа Миколу Тищенка через те, що той пропустив важливе голосування за держбюджет-2021.

Курйозний інцидент стався після того, як парламент не підтримав зміни до Бюджетного кодексу.

Після першої провальної спроби голосування спікер парламенту Дмитро Разумков підкликав до себе в президію лідерів фракцій і груп. Там же був і Арахамія.

Після того до президії підійшов “слуга народу” Тищенко і повідомив Разумкова, що не встиг проголосувати: “Діма, двоє людей не встигли (проголосувати)”.

“Не встигли, бл * дь На роботу треба ходити, Коля. Де ти був?” – відповів Арахамія.

Після голосування за бюджет, тг-канали стали публікувати цікаві розклади.

“Голосування за бюджет показало наочно, наскільки ОП вже залежить від олігархів, того ж Коломойського. Навіть з урахуванням людей Бені СН дає всього 209 голосів. Це мало дуже мало, такого маленького рівня впливу Зеленського в цій Раді ще не було. В ОП звинувачують у всьому пандемію, але ми то знаємо, що тренд важливіше стану, а тренд зараз у президента негативний “, – пише” ЗеРада “.

“Наше джерело з Офісу Президента повідомляє, що до Нового Року монофракція (монобільшість) Слуга Народу може «розвалитися».

У Верховній Раді може з’явиться фракція «Слуга Народу-2» або «Зе-Слуга Народу».
У Президентської партії намітився розкол через позицію по КСУ.

Наше джерело доповнює, що в ОП вже прораховували стратегію по затяжній кризі і поки найкращий це «налякати» всіх нардепів від СН розвалом і перевиборами і протягнути через Верховну Раду законопроект проти Конституційного суду. Для цього зараз всі лояльні до ОП нардепи СН почали лякати інших нардепів перевиборами.

Другий варіант – це розвал монофракціі Слуги народу, далі 2 місяці немає коаліції і вже навесні 2021 року перевибори до парламенту. У цей момент Зеленський займає опозиційну позицію і критикує «парламент», як винуватців всіх невдач в країні. На нові вибори в Слугу Народу візьмуть в перші ряди всіх тих, хто підтримав Президента.

Є одне, але, Слуга Народу не отримає на нових перевиборах монобільшості, а ось Шарій і «За майбутнє» пройдуть в парламент, до речі Голос «пролітає» і новий парламент буде куди «різноманітнішим» в колірній політичній палітрі “, – пише Леґітимний.