Депутат Олег Барна нецензурною лайкою відповів на питання, чому ж у Раді він займається кнопкодавством

Відповідне відео на своїй сторінці у Facebook опублікував журналіст Ігор Колтунов.

«Коли Олег Барна посилає на%уй але потім іде чомусь сам. Реакція нардепа на питання про сьогоднішнє кнопкодавство. Тиснув одночасно тричі, за себе і «за того парня», – підписав він відео.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

На кадрах видно, як Барна під час голосування у Верховній Раді тисне одразу на декілька кнопок «За». При чому, він починає ходити між депутатами, і прикриваючи руки папірцями, тисне на кнопки на порожніх місцях. Паралельно він нібито розмовляє з іншими депутатами, щоб відвернути увагу.

Як зазначається, коли голосували за статус військових-іноземців, такого кнопкодавства від Барни вже не було. Він просто сидів за своїм місцем.

На відео ж, коли Барну питають, чому він тиснув кнопки одразу за декількох нардепів, політик не знайшов нічого кращого, як облаяти журналіста.

«Ти що, нетрадиційної орієнтації?  Нах”й пішов!», – чути слова нардепа.

Раніше ж писалося про те, що народний депутат від БПП Олег Барна покинув економічний форум в Польщі та негайно прилетів на голосування у Верховній Раді, щойно почув про запропоновані журналістами 50 тис. доларів. СМС-повідомлення йому надіслали від імені Ігоря Кононенка – довіреної особи Петра Порошенка.