У Рівному 11 серпня після 22 годин виник конфлікт між любителями дрифтингу і правоохоронцями. Про це повідомили в прес-службі управління патрульної поліції Рівненської області.

Подія трапилася на парковці одного з торгових центрів Рівного на вулиці Макарова, в результаті чого постраждали троє правоохоронців, а також пошкоджено два поліцейських автомобіля.

Популярне: 700 гривень для кожного: Хто з українців і за що може отримати премію від держави

Перед цим відбулася зустріч між керівництвом торгового центру, любителями дріфтингу і представниками жителів мікрорайону, в якому розташований торговий центр. Під час зустрічі була досягнута домовленість, що дрифтингом на парковці центру автолюбителі будуть займатися тільки до 22 годин.

Один водій порушив ці домовленості і демонстративно почав крутити повороти. При спробі затримання порушник пошкодив два поліцейських автомобіля і на капоті своєї машини провіз поліцейського кілька десятків метрів, повідомляють в прес-службі управління.

Зловмисник затриманий. Троє поліцейських звернулися за медичною допомогою.

В результаті конфлікту були пошкоджені і автомобілі дрифтерів. Очевидці стверджують, що це зробили невідомі люди в балаклавах, які після цього зникли, повідомляє УНІАН із власних джерел.

Зараз в поліції з'ясовуються всі обставини події.