Народні депутати Віталій Купрій і Надія Савченко спробували зірвати засідання Погоджувальної ради на початку його роботи – дійшло до сварки, на стіл голови ВРУ кинули наручники, як символ порушення закону ».

Голова ВРУ Андрій Парубій на початку засідання почав обговорювати порядок денний роботи Верховної Ради, проте його перебив народний депутат Віталій Купрій, голова міжфракційного об'єднання «За Зеленського», заявивши, що спікер займається не тими питаннями … який ПЕК?  Інавгурація Президента ».

Незважаючи на вимкнений мікрофон, нардеп Савченко заявила, що чим довше будуть затягувати з інавгурацією новообраного Президента Зеленського, тим довше триватимуть репресії проти політв'язнів Кремля і полонених українців.

Після виступу Надії Савченко нардеп Купрій підійшов до голови ВРУ та кинув на стіл перед ним наручники, заявивши, що це – символ порушення закону спікером.

Голова ВРУ відреагував на такі заяви: «Я хочу підкреслити, що ці люди, які очолюють так зване міжфракційне об'єднання на підтримку Зеленського, сьогодні дискредитують український парламент, сьогодні дискредитують самого Зеленського, всі державні інститути.  І мені просто прикро і соромно, що люди зі званням народного депутата так себе ведуть на Погоджувальній раді ».

Андрій Парубій зазначив, що з датою інавгурації новообраного Президента Рада визначиться на цьому пленарному тижні.

Після того спікер продовжив засідання.

Нагадаємо, 10 травня новообраний Президент України Володимир Зеленський закликав депутатів визначити дату інавгурації на 19 травня на найближчому засіданні ВРУ.