Працівники ДБР у співпраці з СБУ повідомили про підозру начальнику відділення одного з районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Київської області.

Він  підозрюється в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України, зокрема до республік Молдова та Угорщини.

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

За даними слідства, посадовець забезпечував виготовлення підроблених військово-облікових та медичних документів про непридатність до військової служби. Зокрема, він готував для ухилянтів відповідний висновок ВЛК та документ про виключення з військового обліку.

«Начальник відділення діяв у змові з двома спільниками – своїм знайомим, колишнім керівником Київського обласного військкомату та його сином. Подільники  підшукували «клієнтів», виконували роль консультантів щодо подальшого перетину кордонів Молдови та Угорщини, а також виконували роль посередників при передачі хабарів», – йдеться в повідомлені.

За свої послуги зловмисники брали від 6 до 10 тисяч доларів США. Вартість залежала від наявних проблем зі здоров’ям ухилянтів та їхнього віку. Чим старше був чоловік, тим  дешевше була «послуга» з підробки документів.

Працівники ДБР затримали подільників посадовця під час отримання  8 тис. доларів США за черговий пакет підроблених документів.

У зв’язку з цим передбачається позбавлення волі до 9 років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3 років з конфіскацією майна.