плотницький

У середовищі так званої ЛНР розгорівся скандал через те, що бойовики ватажка терористичної «республіки» Ігоря Плотницького заарештували і кинули в підвал волонтера і оператора російського пропагандистського каналу «Anna-News» Михайла Тарасенкова, який віз із РФ продукти в окупований Луганськ.

Про це повідомляють сепаратистські ЗМІ, новину передає «Преса України», повідомляє Корупція.інфо

Згідно з повідомленням, після кількох днів полону, Тарасенкова передали російським прикордонникам, а ті в свою чергу видали його українській стороні.

Сепаратисти зазначають, що затриманий бойовик не воював проти сил АТО, однак у мережі є відео, які підтверджують безпосередню участь Тарасенкова у боях на Донбасі.

«До осені 2014 року Михайло був в ополченні, у стрілецьких боях участі не брав. Після контузії зайнявся постачанням гуманітарної допомоги в ЛНР. З січня 2015 року Михайло Тарасенков волонтер ANNA NEWS. 29 квітня 2015 року його машина з гумдопомогою для ветеранів ВВВ була розстріляна під Ровеньками. Наказ був відданий з прикордонної комендатури РФ. 2 травня 2015 року колишній ополченець Тарасенков за наказом начальника куйбишевської прикордонної комендатури РФ капітана Чичканова був переданий украм», – пишуть сепаратистські ЗМІ.

Раніше повідомлялось, що бойовики зазнають значних втрат під час атак на позиції українських військових у районі населеного пункту Майорськ. У зв’язку з цим терористи були змушені організувати «перевалочну базу».