У себе в Facebook депутат постить відео того, що зараз відбувається в залі, передає Корупція.Інфо

Популярне: Ледь не повбивали дітей! П’яні депутати влаштували перестрілку просто на дитячому святі

Народний депутат від БПП Мустафа Найєм обурений тим, як сьогодні проходить засідання парламентського комітету з питань боротьби з корупцією, на якому розглядають скандал, що стався в НАЗК

Стає очевидним, що слова директора департаменту фінансового контролю і моніторингу способу життя Ганни Соломатіної не дуже цікавлять антикорупціонерів. Додамо, крім Соломатіної в залі присутній і завідувач сектором внутрішнього аудиту НАЗК – Дивнич.

Через годину після початку засідання, парламентський комітет оголосив перерву – зал, за словами Найєма, покинули депутати від БПП, Народного фронту, Оппозаціонного блоку, Волі народу і Відродження.

У напівпорожньому залі Соломатіна і Дивнич представляли докази своїх слів.

«Ось два висновки по одні людині – ректору Дніпропетровського медичного університету – підписані паном Родинським (в.о. ректора). Перший висновок – його дата і номер – збігається з другим, але один без проблем відсилають до Міністерства охорони здоров’я, другий – з проблемами в декларації – залишають в НАЗК», – продемонструвала документи в ході засідання Соломатіна.

«Вирішили провести розширений брифінг співробітників НАЗК прямо в залі засідань. Послухайте самі і вирішіть, чи можна довіряти цим людям … Антикорупційний комітет не захотів слухати свідків у справі про порушення і факти корупції, фальсифікації і підробки перевірок декларацій в НАЗК», – підкреслив Найєм.

Нагадаємо, сьогодні в ЗМІ з’явилася інформація про те, що в НАПКА почали знищувати докази порушень своїх співробітників. Однак в ході брифінгу член НАПКА Олександр Скопич заявив, що є причина по якій документи елементарно неможливо знищити: «У нас діє електронна система документообігу. Ну як її можна знищити? ».

Соломатіна: При таких умовах роботу НАПКА слід припинити. Толку від такого агентства немає

На думку керівника департаменту фінансового контролю і моніторингу способу життя чиновників в Національному агентстві з питань запобігання корупції Анни Соломатін, запуск автоматизованої системи перевірки декларацій гальмувала глава НАПКА Наталія Корчак.