жіт

За фактом виявлення військових сухих пайків в одному з цивільних навчальних закладів Житомира проводиться розслідування.

Про це повідомили в прес-службі Міністерства оборони(Міноборони), передає Корупція Інфо

 

"Зараз Військова служба правопорядку, Тил Збройних сил України і правоохоронні органи проводять спільне розслідування за зазначеним фактом", – зазначили у відомстві.

У Міноборони зазначили, що всіляко сприяють проведенню об'єктивного розслідування і зацікавлені у з'ясуванні всіх обставин події. Винні посадові особи будуть притягнуті до відповідальності у суворій відповідності із законодавством України, запевнили в МОУ.

У той же час радник президента України Юрій Бірюков на своїй сторінці в Facebook повідомив: "Виявлено не півтори тисячі пайків, набагато більше. Пайки були виготовлені у березні і червні цього року. Відвантажені в чотири військові частини. Бойові, легендарні"

За його словами, до продажу пайків причетний колишній начальник продовольчої бази ЗСУ, звільнений на пенсію.

"Приватний підприємець Табенський – колишній начальник продовольчої бази ЗСУ, звільнений на пенсію кілька років тому. І вже кому-кому знати, як списувати всяке зі свого складу. Одна проблема – вчора склади цих чотирьох військових частин були опечатані, і йде облік всіх сухпайків. Десь вилізе недостача. Тоді буде видно ланцюжок", – зазначив він.