СКАНДАЛ!!! Відому фармацевтичну компанію викрили в каліченні дітей на протязі 50 років

21/04/2017
СКАНДАЛ!!! Відому фармацевтичну компанію викрили в каліченні дітей на протязі 50 років

Агентство національної безпеки лікарських засобів і товарів медичного призначення Франції (ANSM) зробила шокуючу заяву про препарат популярної компанії Sanofi, передає Корупція.Інфо

Популярне: Дитина захлинулася в утробі: стало відомо про жахливу загибель породіллі в українській лікарні

Фармацевтичний препарат для лікування епілепсії та біполярних розладів, який застосовувався пацієнтками під час вагітності, призвів до того, що до 4100 дітей народилися з серйозними вродженими дефектами.

Протягом 50 років (1967-2016 рр.) народилося від 2150 до 4100 дітей з наявністю принаймні одного серйозного вродженого розладу. У кожному випадку під час вагітності майбутньої матері призначали препарат з вмістом вальпроату.

Вальпроат, який почав застосовуватися у Франції з 1967 року, проводиться фармацевтичною компанією Sanofi під брендами Depakine для лікування епілепсії, Depakote і Depamide для терапії в області біполярних розладів. Дослідження показало, що ризик серйозних вроджених дефектів плода був в 4 рази вище, ніж в середньому у населення, якщо вагітна пацієнтка приймала вальпроат для лікування епілепсії, і в два рази вище при біполярному розладі.

"Кількість, обчислена у 3000 важких пороків розвитку, дуже велика", – сказав в інтерв'ю інформаційному агентству AFP Махмуд Зурейк, науковий директор ANSM і співавтор звіту.

Прес-секретар Sanofi заявив: "Ми знаємо про хворобливих ситуаціях, з якими стикаються сім'ї, чиї діти мають проблеми, які можуть бути пов'язані з лікуванням протиепілептичними препаратами їх матерями під час вагітності".

Sanofi заявляє, що в період з 2011 по 2015 рік компанія інформувала медичних працівників і пацієнтів про те, що препарат можна використовувати під час вагітності із-за ризику розвитку вад плода. 


Коментарі

X

Підпишіться на нашу розсилку новин