Сьогодні стало відомо про рішення керівництва НМУ імені О.О Богомальця, яке вирішило відсторонити заступника декана по роботі з іноземними студентами через розслідування, щодо зниклої студентки, передає Корупція.Інфо

Скандал навколо навчального закладу, в якому навчалась зникла студентка, громадянка Туркменістану продовжує набирати обертів. Очільник діаспори туркменського народу Ровшанбек Розметов надав інформацію, що дівчинка ще 30 січня стрибнула з мосту Патона. Водолази ще досі шукають тіло. Також він повідомив, що на самогубство дівчинку підштовхнула ситуація з офрмленням дозволу. 

Популярне: «Залишила свого сина, рідних, а після смерті чоловіка …»: Що приховує найвідоміший волонтер і депутат Тетяна Ричкова

Заступник декана Тимохіна Тетяна не підписала дівчинці заяву, яка була необхідна для отримання дозволу. Після цього студентку-відмінницю ніхто не бачив. 

В навчальному закладі вже відреагували на ситуацію і на час розслідування звільнили жінку зі своєї посади. 

"Керівництво НМУ імені О.О. Богомольця відсторонило від виконання обов’язків заступника декана по роботі з іноземними студентами Тетяну Тімохіну на час розслідування ситуації із зниклою студенткою НМУ.

Заяву заступника декана Тімохіної Т.О. щодо відсторонення задоволено. Відповідний наказ №314 підписано 19 лютого 2018 р. у зв’язку із проведенням розслідування Солом’янським управлінням поліції Головного Управління Національної поліції в м. Києві щодо обставин зникнення Мукаддас Насирлаєвої.

Як раніше повідомляв НМУ, Університет докладає максимум зусиль, щоб сприяти встановленню обставин зникнення Мукаддас 30 січня. Національний медичний університет імені Богомольця всіляко сприятиме правоохоронним органам у розслідуванні зникнення Мукаддас Насирлаєвої. Триває внутрішня службова перевірка".