Нещодавно Давид Арахамія потрапив в черговий скандал. У День Конституції під час урочистого засідання Ради він некоректно висловився про співавторів основного закону – Степана Хмару та Віктор Шишкіна. Їх у фракційному телеграмі Арахамія назвав “дєдами-мопедами”, пише 24 канал.

Дорогою до парламенту 30 червня голова фракції “Слуга народу” пояснив своє бачення ситуації. Начебто і Хмару, і Шишкіна він добре знає, проте зі спини не роздивився.

Збив з пантелику політика і одяг співавторів Конституції – вони були одягнені у білі футболки з написом “Зе – вбивця Конституції”.

«Позаду отак – перед двома людьми, які стали, одягли якісь футболки, зробили якісь заяви, коли людей запросили на урочисту подію. Я знаю прекрасно і Шишкіна, і Хмару, але зі спини я не навчився розпізнавати»,– сказав Арахамія.

Голова фракції каже, що у нього не було гадки, що “такі поважні люди можуть робити провокації на такій урочистій події”. Арахамія запевняє, якби впізнав їх, то підійшов би і сказав, що треба розуміти, де ти перебуваєш.

Нагадаємо, колишні народні депутати України Віктор Шишкін і Степан Хмара влаштували незвичайний “флешмоб” під час виступу Володимира Зеленського на урочистому засіданні ВРУ, повідомляє видання Літери.

З нагоди 25-річчя Конституції України у Верховній Раді відбулося урочисте засідання, на якому був присутній глава держави, народні депутати минулих скликань, президенти України, члени Кабінету міністрів, а також судді Конституційного суду.

У своєму виступі, як повідомляється на офіційному сайті парламенту, Володимир Зеленський нагадав, що “чверть століття тому, саме в цей день, саме в цьому залі, народився дуже важливий символ нашої історії, нашої незалежності і нашої держави”, а також і привітав усіх з днем Конституції України і 25-річчям від дня прийняття Основного закону.

У залі Верховної Ради також були присутні співавтори Конституції України Віктор Шишкін і Степан Хмара, які вирішили влаштувати “флешмоб” з нагоди 25-річчя документа.

Перший генпрокурор Віктор Шишкін і політичний дисидент, Герой України Степан Хмара прийшли на урочисте засідання Верховної Ради в футболках з написом “Зе — вбивця Конституції”. Під час виступу Володимира Зеленського вони демонстративно встали зі своїх місць в залі, щоб глава держави міг їх бачити з трибуни.