Будь-які батьки хочуть для своїх дітей всього найкращого, але деяким молодим людям доводиться всього добиватися самим, а є і такі, кому пощастило в житті більше, і їх доля вирішена ще з народження. Не став винятком з цього правила і старший син Президента України, який став народним обранцем завдяки партії свого тата. Що відомо про життя молодого політика, дізнавалася редакція Корупція.Інфо

Олексій Порошенко народився в Києві в 1985 році в сім'ї Петра Олексійовича і Марини Анатоліївни. Хлопця назвали на честь його діда. До речі саме через вагітність первістком, його майбутні батьки вирішили узаконити свої стосунки. На момент народження Петра забрали на службу в армію, через це майже рік Марина виховувала сина сама. Сама жінка розповідала, що для неї цей період став справжньою трагедією. Про дитинство Олексія майже нічого не відомо. Незважаючи на те, що його батько вже ставав відомою публічною людиною, про хлопчика знали тільки близькі сім'ї.

Популярне: "Не має ні кола, ні двора…бомж": Ющенко зробив гучну заяву про Тимошенко

Вже в 10 класі Олексія влаштовують в престижний британський Ітонський коледж. Потім він надходитьвсупає в Лондонську школу економіки, паралельно навчається і в Київському інституті міжнародних відносин. Крім цього старший син Президента пройшов курси і в елітній бізнес-школі у Франції.

По поверненню в Україну хлопець вирішує влаштуватися на роботу, правда не аби до кого, а до свого батька. Олексій стає економістом в компанії «Рошен». Пропрацював він так всього пару років, так як вже в 2010 його різко призначають заступником керівника однієї з економічних місій в Генеральному консульстві України. А вже через пів року він став віце-консулом в Шанхаї. До речі батько в цей час працював Міністром закордонних справ. І хоча сам Олексій стверджував, що Петро не має до його призначенням ніякого відношення, багато хто приписував такий кар'єрний ріст молодої людини його татові.

Але залишатися на такій посаді Олексій не захотів і в 2013 році вирішив, що хоче опинитися в політиці. Свій шлях він вирішив не ускладнювати і відправився по стопах батька до Вінниці. І в цьому ж році нікому не відомий хлопець стає депутатом Вінницької обласної відповіді від партії Юлії Тимошенко. З приходом до влади Петра Порошенка, Олексій змінює свою політичну сторону і стає Народним депутатом від БПП. Обрання майже невідомого хлопця до Верховної Ради викликало величезну кількість скандалів, але від свого мандата старший син Президента так і не відмовився.

Пов'язаний з хлопцем був і ще один гучний скандал. Він і його батько голосно заявляли, що Олексій відправився в АТО і відважно захищав Батьківщину. Але в Генштабі розповідали іншу історію. У зоні бойових дій Олексій все-таки був, але перебував там під чужим прізвищем. Він став командиром мінометної батареї. Ось тільки в бойових діях він не брав участі. Він жив окремо від солдатів в штабі з охороною, а вже через два місяці звільнився і відправився балотуватися в нардепи.

Не менш цікавим стало і його особисте життя. У 2013 році хлопець одружився на нікому не відомій дівчині Юлії Аліхановій. Виявилося, що вона громадянка Росії. Жінка зізнавалася, що батьки живуть в Санкт-Петербурзі і вона сама була до недавнього часу прописана там же. Її старша сестра стала дружиною віце-губернатора Ленінградської області. Скандал викликав не сам факт того, що дівчина виявилася росіянкою, а то, що сім'я Порошенка заявляла про те, що вона киянка. Сама ж Юлія оголосила, що отримала українське громадянство тільки в 2018 році. За її словами 5 років зайняла процедура оформлення всіх необхідних документів. Нагадаємо, що пара познайомилася в бізнес-школі у Франції, де вони разом навчалися. Весілля зіграли в Україні в маєтку Президента. Саме там, разом з батьками Олексія вони живуть і сьогодні.

Зараз пара виховує двох дітей сина Петра і дочку Єлизавету.

Сам же Олексій намагається залишатися поза камерами, на відміну від багатьох нардепів, не роблячи гучних заяв і не беручи участь в різних дебатах.