Еротичний скандал навколо заступника Авакова: дівчина заговорила про суїцид.

Заступник міністра МВС Анастасія Дєєва не очікувала, що стане об'єктом цькування після свого призначення.

В ефірі передачі "Сніданок з 1 + 1" 24-річна чиновниця, що попала після свого призначення в еротичний скандал, заговорила про суїцид, повідомляє Корупція. Інфо

"Звичайно, ми з сім'єю готувалися до того, що буде певна реакція, але чого ми не очікували – це цькування, і я хочу дуже чітко сказати про те, що жодна людина не заслуговує цього", – зазначила Дєєва.

Дівчина також попросила всіх подумати двічі, перш ніж робити таке з людиною, адже результат може бути навіть летальним.

"Це особисто мій приклад, який я хотіла донести до публіки і розповісти одну ситуацію. У минулому році ми запустили програму" Шкільний офіцер поліції". Це була окремо розроблена професійна підготовка наших поліцейських офіцерів, які зараз закріплені за школами в чотирьох областях України. Я сподіваюся, що за 2017 рік ми зможемо масштабувати цю програму.

І однією з ключових тем була тема "буллінг", жорсткої цькування серед тінейджерів, тому що ця проблема, вона дуже поширена, і багато тінейджерів залишаються не тільки з депресією, скажімо, або поганим станом, але іноді доходить і до суїцидів. Я просто хочу попросити, що коли наступного разу людина, не розібравшись, – де і які судження, краще подумає двічі", – підкреслила співробітниця МВС.

Нагадаємо, призначення на початку листопада молодої Анастасії Дєєвої заступником міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з питань євроінтеграції стало гучною темою для обговорення. В інтернеті знайшли її інтимні знімки, що викликало гучний скандал.