Колишній народний депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко розгнівала користувачів мережі заявою про референдум у Каталонії. Скандальна екс-регіоналка провела дивні паралелі з анексією Криму Росією, передає Корупція.Інфо.

Популярне:Оце так новина!!! Гройсман розповів, що зроблять з Саакашвілі, коли він приїде до Києва


“Коли немає згоди в країні, це – слабкість курсу, який обрали громадяни… Коли хтось кудись іде, це означає, що саме його щось не влаштовує. Мадрид виявився в цій ситуації нічим не кращим за Київ”, – написала Бондаренко в Facebook.

Примітно, але після того, як у соцмережі почали залишати обурені відгуки, колишня соратниця екс-президента України Віктора Януковича коментарі відключила.

Яскраво потролив Бондаренко український політтехнолог Олексій Голобуцький.

“Не можу погодитися. Тому що коли Лена буде йти нарешті на*, це буде означати, що це нас остаточно перестало влаштовувати таке г* серед громадян України!” – наголосив він на своїй сторінці.

За дві години пост політолога набрав майже 270 лайків.

“Я колись питала, чому с..а не в Макіївці живе, а в Києві. Зрозуміло, ніхто не відповів. У “ДНР” жити с..а не поспішає”, – зазначила Вікторія Малицька.

“Вона так просто не піде. Існує на кремлівських подачках”, – написала Юлія Онищук, побажавши їй “скласти компанію Бузині і Бережній”.