Сьогодні, 24 жовтня жовтня, Обухівський районний суд Київщини виніс вирок Дмитру Россошанському – 7 років за ґратами з позбавленням права керувати транспортом на 3 роки. Його визнали винним у аварії, у якій загинула Світлана Сапатинська – сестра правозахисниці Ірини Ноздровської.

Крім того, винуватець ДТП має сплатити компенсацію моральної шкоди батькам загиблої – по 300 тис. грн і батьку, і матері. В амністії Россошанському відмовили.

Смертельна аварія сталася 30 вересня 2015 року в селі Демидів Вишгородського району Київської області. Тоді Дмитро Россошанський під дією наркотиків на смерть збив Сапатинську.Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Варто нагадати, що справу про вбивство вела сестра Сапатинської – Ірина Ноздровська і домоглась того, щоб Россошанський опинився на лаві підсудних. Після суду наприкінці грудня торік Ірина зникла. А 1 січня цього року її знайшли вбитою. За підозрою у злочині затримали Юрія Россошанського, батька Дмитра.