2 жовтня комітет Верховної Ради з питань охорони здоров'я має намір розглянути проект постанови про звернення до Кабінету Міністрів з приводу відставки виконувачки обов’язків міністра охорони здоров'я Уляни Супрун та її заступника голови Олександра Лінчевського.

Відповідні питання винесені на порядок денний засідання профільного комітету. Документ оприлюднений на сайті парламенту.

Зокрема, у документі згадується постанова №8587 "Про невизначення правового статусу керівництва Міністерства охорони здоров'я України, невідповідність займаним посадам і звернення до Кабінету Міністрів України про звільнення з займаних посад першого заступника міністра охорони здоров'я України Супрун Уляни Надії і заступника міністра охорони здоров'я України Лінчевського Олександра Володимировича".

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Ця постанова була зареєстрована у Верховній Раді ще 13 липня. Її авторами є нардеп від "Батьківщини" Олександра Кужель, позафракційні Олег Мусій, Олександр Марченко, Володимир Литвин, нардеп від Радикальної партії Андрій Лозовий, депутат від «Опоблоку» Ігор Шурма, нардеп від фракції "Самопоміч" Андрій Немирівський та депутат від групи "Відродження" Андрій Шипко.

Нагадаємо, Уляна Супрун є виконувачкою обов’язків міністра охорони здоров’я з 1 серпня 2016-го року.

А навколо заступника Супрун Олександра Лінчевського розгорівся скандал через його слова у Рахунковій палаті під час розгляду звіту про результати аудиту ефективності використання грошей з держбюджету. Тоді він нібито зробив гучну заяву щодо онкохворих, які все одно помруть – "Це рак. Вони всі помруть".