Скандальний російський актор Олексій Панін заявлений в акторській трупі Московського незалежного театру, яка в Криму відіграє спектакль "Собаче серце", передає "Крим.Реаліі".

панин
Раніше актор заявляв у ЗМІ, що відправиться з поданням фільму "Зірка" в Донецьк і Луганськ і кликав з собою Йосипа Кобзона.


Нагадаємо, влітку 2013 року Олексій Панін, перебуваючи на гастролях в Криму, потрапив у ДТП. Актор ударив і образив на національному грунті іншого водія Ельвіс Сейдалієва. Після цього Панін образливо висловлювався на адресу кримських татар.

Пізніше актор вибачився за свої слова, проте в Меджлісі кримськотатарського народу зажадали заарештувати російського актора. Кримська міліція відкрила кримінальні виробництва за фактом нанесення Паніним легких тілесних ушкоджень, яке потім перекваліфікували в хуліганство, а також – за фактом розпалювання актором національної ворожнечі та ненависті.
Служба безпеки України в січня 2015 року відкрила кримінальне провадження відносно російського актора Олексія Паніна за публічні заклики до вчинення дій, спрямованих на зміну меж території або державного кордону України.