марков

Скандального екс-нардепа Ігоря Маркова, який переховувався в Росії і якого затримали у середу в італійському місті Санремо, не влаштував місцевий адвокат.

Через це Марков вирішив звернутись за допомогою до російського посольства в Римі, в тому числі з проханням призначення йому адвоката, пише авторитетне місцеве видання La Repubblica, передає Корупція.Інфо.

Видання підтвердило інформацію, що апеляційний суд Генуї буде розглядати його питання 14 серпня вранці і припускає, що екс-нардеп наразі залишиться за гратами. В України буде 40 днів, аби довести провину Маркова, після чого суд розгляне клопотання про екстрадицію скандального політика.

Газета повідомляє, що Маркова затримали через добу після його прильоту в Мілан, хоча про запит на його арешт було відомо заздалегідь. Причина полягала у тому, що через наявність диппаспорта в політика італійська влада була змушена забезпечити Маркову 24 години вільного пересування по території країни, однак за ним одразу було організовано зовнішнє спостереження.