Нелегальна зарплата. Долари, конверт, наручники.

Апеляційний суд збільшив колишньому першому заступнику начальника головного слідчого управління ГПУ Володимиру Шапакіну заставу до 6,4 мільйонів гривень.
Про таке рішення Апеляційного суду повідомив у Твіттері активіст Віталій Шабунін, який був присутній на засіданні, передає Корупція.Інфо.

"Апеляційний суд збільшив Шапакіну заставу до 6,4 млн.грн. Нагадую, що прокурор просив 30 млн. грн", – написав він.

"Суд на місяць продовжив термін тримання Шапакіна під вартою. Якщо він не внесе додатково 3,2 млн.грн., сидітиме до вересня", – додав Шабунін.

Обвинувачення аргументувало своє прохання тим, що суддя печерського суду не врахував реального матеріального стану Шапакіна, тому застава в 3,2 млн. грн. є неприпустимо малою.
Крім того, під час засідання прокурор заявив, що "під час обшуків в Шапакіна знайшли вогнепальну зброю і наркотики. По наркотиках справу вже внесено ЄДРДР".
Крім того, обвинувачення заявляло, що в щоденниках Шапакіна знайшли записи про зберігання більше 2 мільйонів доларів.
Крім того, Шабунін з зали засідань повдіомив, що Шапакін в 2015 р. вклав 800 тис. грн., в 2014 р. – 500 тис. грн., 2013 р. – більше 700 тис. грн.
Щодо застави, яка була внесена в розмірі 3,2 млн гривень, Шапакін, за словами Шабуніна, заявив: "Заставу за мене внесли друзі".