Народний депутат Микола Тищенко розповів, що дружить з головою Офісу Президента Андрієм Єрмаком вже понад 30 років. Однак нардеп стверджує, що в кар’єрі друг йому не допомагав.

Про це нардеп розповів в інтерв’ю “Сьогодні”

Тищенко переконує, що попри дружбу з Єрмаком, бачиться з ним рідко. Кар’єрою, каже нардеп, нікому не зобов’язаний.

“Я нікому не зобов’язаний кар’єрою. Але з Андрієм Борисовичем ми дійсно дружимо понад тридцяти років, і він хрестив мого сина. Хоча бачимося дуже рідко”, – сказав Тищенко.

Тищенко вірить в “ефект бумерангу”

Нардеп зізнався, що ставиться до всіх чуток про себе з гумором, але вірить, що кожен отримає те, що заслуговує.

“Я до всього поганого, що відбувається в політиці навколо мене, ставлюся з гумором. Але ніхто в цьому житті карму не скасовував. Бумеранг буде однозначно, наголосив Тищенко.

Окрім того, відповідаючи на питання про те, чому Тищенко залишається одним з найскандальніших депутатів цього скликання, він відповів, що скандали роздмухують його опоненти-чиновники. Однак і це, на думку депутата, пішло йому на користь.

“Чого вони всі домоглися? Ще більше підняли мені рейтинг. На їхню думку, кожен другий повинен кидати в мене яйцями. А мене люди люблять і обіймають!”, – сказав Тищенко.

Він додав, що його почали хейтити з першого дня появи в парламенті. А до свого депутатства Тищенко нічого не отримував з бюджету і навіть платив хабарі чиновникам, які зараз його ображають.

“То я наркоман, то у мене вухо відклеїлося, то вус відпав, то ноги криві, то я хвіст загубив… І це при тому, що я ніколи не був чиновником. З бюджету не годувався, в тендерах участі не брав. Я завжди платив цим чиновникам за те, щоб жити і працювати в своїй країні. Я їм платив хабарі!”, – зазначив Тищенко.

Нагадаємо, раніше Тищенко потрапив у скандал через святкування дня народження дружини під час локдауну. Тоді депутат заявив, що карантин не порушив і жодних кримінальних або адміністративних справ проти нього не заводили.

Єрмак, коментуючи скандальну вечірку, сказав, що “Микола вчинив неправильно, але оцінку має давати фракція, в якій він перебуває”.