Головні новини Львова
Подобається

Скарга на працівників ДАІ

18/08/2014     Автор: admin
Скарга на працівників ДАІ

До команди громадського проекту «Поборемо корупцію разом» надходили скарги на працівників відділу ДАІ, які проводять корупційні схеми через неправильно розміщений дорожній знак. Наші журналісти стали очевидцями зловживання службовим становищем працівників державтоінспекції, які впіймали правопорушника та вимагали від нього грошей, аби не виписувати штраф. Водій порушив правила дорожнього руху через неуважність, адже знак, який вказує, що на вул.Гуцульській можливий поворот лише вправо схований за пишним деревом.

Командою юристів компанії «Закон та захист» відправлено скаргу прокурору Львівської області, начальнику управління ДАІ та начальнику ГУ МВСУ у Львівській області. Вашій увазі представляємо текст скарги:

 

Прокурору Львівської області

державному раднику юстиції 3 класу Гошовському Миколі Івановичу

 

Начальнику управління Державтоінспекції

ГУМВС України у Львівській області

 

Начальнику ГУМВС України у

Львівській області

полковнику міліції

Загарії  Дмитру Дмитровичу

 

    Скарга

До команди громадського проекту «Поборемо корупцію разом» неодноразово зверталися громадяни, які обурені роботою працівників Державної автомобільної інспекції ГУМВС України у Львівській області (які проводили патрулювання по вул. Гуцульській м. Львова 13 серпня 2014 року). У відповідь на звернення громадян було проведено розслідування журналістами громадського проекту «Поборемо корупцію разом» із подальшим висвітленням дій працівників Державної автомобільної інспекції у статті, яка розміщена на сайті http://www.korupciya.com.

Ситуація полягає в тому, що на з’їзді із вул. Гуцульської на вул. Кривоноса, що у м. Львові розміщений дорожній знак «Поворот ліворуч заборонено» № 3.23 ( Закон України «Про правила дорожнього руху»). Дорожній знак «Рух праворуч» №4.2 «ховається» за деревом, саме тому водії не помічаючи  знаку та порушують правила дорожнього руху. Працівники ДАІ для  вирішення ситуації із «невидимим» знаком, який розміщений зовсім недоцільно, адже стоїть за кілька метрів від пішохідного переходу та розгублює увагу водіїв, вирішують ситуацію зовсім іншим шляхом – складають протоколи про адміністративне правопорушення, замість того, щоб працівники «Укравтодору» розмістили знак на видному місці.

На підставі вищенаведеного та у відповідності до ст. 1, 4, 5, 8, 12, 21 Закону України «Про прокуратуру», прошу Вас:

      1.За даним фактом провести перевірку відповідно до покладених на Вас повноважень.

     2. За результатами проведеної перевірки прийняти відповідні заходи прокурорського реагування.

     3. Повідомити нас про вжиті Вами дії у встановлений законом строк в письмовій формі.

КЕРІВНИК

ГРОМАДСЬКОГО ПРОЕКТУ

«ПОБОРЕМО КОРУПЦІЮ РАЗОМ»               _____________________     І.М. ЯЦКІВ