До Києва сьогодні вранці прибув спецпоїзд “Москва-Київ”, який вивіз з російської столиці громадян України.


Квитки на цей поїзд коштували чимало – понад три тисячі гривень.

Склад прибув на першу платформу столичного залізничного-вокзалу, яку напередодні перекрили. Поруч з платформою чергувала поліція і швидка.

Склад прибув із запізненням на півгодини. Втім, з Москви він теж виїхав із затримкою.

У вагони відразу одразу почали заходити прикордонники і медики.

«Вагон був повний, і ми так з розмов зрозуміли, що і склад весь повний. Але люди перебували в основному в своїх купе. Зручно те, що туалети, не потрібно було зайвий раз ходити, смикати двері, тому що індикація в кожному купе – зайнято або вільно. Їхали комфортно. Єдине, у нас в квитку був чай ​​- чай ​​не давали. Нам сказали – будь ласка, свої беріть. Окріп є », – розповів пасажир.

Плюс антисептик в коридорі, а в цілому – майже ніяких відмінностей від звичайного поїзда, пасажирам створили максимально комфортні умови поїздки. Але ось на кордоні з’явилися люди в захисних костюмах.

«Люди міряли температуру і роздавали листи. Перше – ми підписували постанову про самоізоляції, друге, вже пізніше нам роздали анкету, звідки ми приїхали, куди ми їдемо, з зазначенням детальної всієї інформації, номера рейсу, поїзда, вид транспорту, адреса. Якщо є у мене якісь симптоми, температура – відзначити пташкою », – розповів пасажир.