Українська актриса і учасниця популярного шоу “Танці з зірками” Ксенія Мішина розповіла про проблеми у стосунках з нареченим, які привели до розриву стосунків. Про це вона повідомляла в інтерв’ю програмі “Кава з перцем”.

Зірка популярного серіалу “Кріпачка” зізналася, що напередодні весілля кинула свого екс-коханого і припинила з ним спілкування, будучи вагітною. Актриса не захотіла терпіти психологічне знущання, яке було присутнє в їхніх стосунках.Мішина розповіла, що колишній хлопець різко змінився і став вести себе огидно, після чого все пішло наперекосяк і вона вирішила це припинити. Але через 5 років після розриву чоловік прийшов до акторки в театр і побив її, перебуваючи в стані алкогольного стані.

Після цього, батько її дитини не з’являвся і ніяк не брав участі у вихованні сина Платона, якому нещодавно виповнилося 7 років.

Нагадаємо, що Ксенія Мішина знялася в понад 20 фільмах, серед яких “Місто закоханих”, “Найкращий чоловік”, “За вітриною”, але більшу популярність їй принесла роль поміщиці Лідії Шефер в серіалі “Кріпачка”.