Позафракційний народний депутат Надія Савченко озвучила номер свого мобільного телефону, за яким до неї “може звернутися кожен українець”, передає Корупція.Інфо

“Цей телефон доступний кожному українцю. +38 066-421-92-41. Кожен може додзвонитися, запитати, що потрібно”, – заявила Савченко.

Нардеп зазначила, що її телефон цілодобово включений і розривається від дзвінків.

“Якщо я не беру трубку, я обов’язково передзвоню на кожен номер, який мені дзвонив. Я можу передзвонити в дві години ночі, в три години ночі… І я говорю з кожним украницем”, – резюмувала Савченко.

Нагадаємо, раніше Народний депутат України Надія Савченко зізналася, що в минулому працювала в службі сексу по телефону.Савченко зазначила, що таку роботу може витримати не кожен, але вона впоралася.

“Я не знала, що це. Приїхала туди, мені дали якийсь бульварний роман, сказали прочитати на мікрофон сексуальну сцену. Я спочатку подумки посміялася над цим. Багато дівчат, які прийшли на відбір, були в шоці, йшли звідти, мало хто міг це прочитати. Я собі сказала: “Ти актриса, ти це прочитаєш”, – згадує нардеп.

Популярне: Порошенко оголосив про те, що АТО закінчено. Українці в ступорі

Вона додала, що в цій так званій роботі її привернула зарплата, так як офіційний заробіток на той момент складав 100 доларів.

«Зарплата в той час була шикарною 100 доларів. Треба було проходити офіційне оформлення, можна було з 23 років. Мені в той момент був 21″, – зізналася Савченко.