Екс-глава ОП Андрій Богдан поставив у глухий кут журналіста Дмитра Гордона в інтерв’ю, розповівши про вплив “слуги народу” Миколи Тищенка на Офіс президента і особисто Володимира Зеленського.

Екс-глава Офісу президента України Андрій Богдан в великому інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону зробив неоднозначну заяву про депутата партії “Слуга народу” Миколу Тищенка.

Інтерв’ю транслювалося ввечері 9 вересня на YouTube-каналі “У гостях у Гордона”.

Богдан запевняв, що в кінці зими – на початку весни 2020 року нібито обговорювалося призначення на пост глави фракції “Слуга народу” депутата Миколи Тищенка.

“Дуже активно обговорювалося в Офісі”, – заявив Богдан. Він запевняв, що Зеленський це рішення нібито всіляко підтримував, як і він сам.

Його слова ввели журналіста в подив.

“Ти жартуєш зараз? Скажи чесно … Ти мене розводиш”, – запитав журналіст.

“Тищенко – та людина, яка не просто моральний авторитет, а й візіонер”, – повідомив ексглава ОП.

Він зазначив, що нардеп нібито “користується довірою” української громадськості, Зеленського і його оточення. Богдан додав, що просто “розповідає свої думки”. Доказом “впливу” Тищенка, на його думку, є його часті появи на телебаченні.

“Він досить розумний хлопець, як для Офісу”, – заявив Богдан.

“Досить?” – з недовірою запитав Гордон.

Екс-глава ОП у відповідь засміявся.

Варто відзначити, що нардеп Тищенко вважається вельми ексцентричною особистістю і відзначився низкою скандальних витівок за час свого депутатства. Одним з останніх інцидентів став танець під пісню “Хочу попу як у Кім”. А незадовго до цього приїхав на місце вибуху багатоповерхівки і роздав постраждалим лимони.