Свою кар’єру він розпочав у 14, а вже в 16 став комерційним директором. У 28 політик став мером Вінниці.

Почав працювати з 14 років

Вже у 14 років Гройсман почав працювати. Розпочав він свою кар’єру з слюсаря по металу.

Батько Гройсмана

Комерційний директор у 16

У серпні 1994 року призначений комерційним директором приватного малого підприємства "ОКА". З листопада 1994 року працював на посаді комерційного директора приватного підприємства "Юність".

Гройсман з Тимошенко

Наймолодший мер України

У 2006 році тоді 28-річний Гройсман став мером Вінниці. Відтак, він став наймолодшим мером обласного центру України. Попри юний вік йому вдалося реалізувати у місті сферу житлово-комунального господарства. На посаді міського голови пробув до 2014 року.

Гройсман з Порошенком

Нагороджений за заслуги перед Польщею

У 2011 році Гройсмана нагородили Лицарським Хрестом Ордену "За заслуги перед Республікою Польщею" "за визначні заслуги в розвитку польсько-українського співробітництва". Причиною нагородження політика була підтримка і розвиток стосунків міста Вінниці та Республіки Польщі.

Кавалер ордену "За заслуги"

 Кавалер ордену "За заслуги" 2-го та 3-го ступеня (Україна).

Одружений, має трьох дітей

Гройсман одружений. Разом із дружиною Оленою виховує двох доньок: Христину та Юлію, і сина Давида.

Володимир Гройсман любить годинники швейцарського виробництва, особливо фірми "Парміджані". Схожі марки коштують від 6 до 15 тис. Євро. Але з наворотами, як у Гройсмана – в десятки разів більше.

Володимиру Гройсману подобається відпочивати на лижних курортах Польщі, Словаччини, Австрії. Влітку їздить до Туреччини.

Старша дочка мера Юлія Гройсман вчиться в Лондонському університеті на юридичному факультеті. Планує паралельно вступати на заочну навчання за фахом юриспруденції в Україні. Молодша дочка Христина Гройсман вчилася у вінницькому ліцеї №7. Не дивно, що дана школа вважається кращою в місті по матеріальній базі. Вона ж виклала фотографії сімейного гнізда Грйосманов. Видно, що близько власного двоповерхового будинку мер тримає собак породи чау-чау. На подвір'ї у нього озеро з мостом. В школу Христина вбирається дорогою айфон останнього покоління.

Має великий гардероб, тому що щодня приходить в новій кофтині. Вранці її в школу привозять на чорному джипі. Клас, в якому вчиться Гройсман, зразково-показовий. На сімейних фото особи матері Христини затоновано, є кілька фотографій зі старшою сестрою Юлею, зроблені в Лондоні.З дружиною Оленою

Старша донька вчиться у Лондоні

Старша дочка мера Юлія навчається у Лондонському університеті на юридичному факультеті. Паралельно планувала заочно навчатися за спеціальністю юриспруденції в Україні.

З дружиною і доньками

Молодша дочка Христина вчилася у вінницькому ліцеї № 7. Навчальний заклад вважається кращою у місті по матеріальній базі.

За рік заробив 1,5 млн гривень

Гройсман з Порошенком

За минулий рік Гройсман заробив 1,5 млн грн. Майже половину цих доходів становить дохід від продажу Toyota Land Cruiser, на якій їздив з 2011 року. Ще 653 тис. грн Гройсман отримав за здачу в оренду майна. 1,5 тис. грн політик зазначив у декларації у графі "Подарунки, призи, виграші".

Гройсман їздить на Range Rover

Члени сім'ї Гройсмана володіють позашляховиком Volkswagen Touareg, при цьому минулого року він придбав Range Rover за 1,5 млн грн, продавши Toyota Land Cruiser за 720 тис. грн.

завантаження (4) завантаження (3) 26-10_golosuet_groysman_01 завантаження (2)

Гройсман з родиною

Відпочиває за кордоном

Як повідомляє видання ord-02.com, саме в Європі перебував Гройсман під час Євромайдану, коли розганяли студентів у Києві. Разом з тим, Гройсман підтримував Революцію Гідності.

Крім того, 5 років поспіль новопризначений тимчасовий спікер їздив зимою на лижі до Словаччини та Закарпаття. Також мер відпочивав в Ізраїлі та Туреччині.

Євромайдан у Вінниці

Віце-прем'єр-міністр України

27 лютого 2014 Володимир Гройсман на запрошення Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка зайняв пост віце-прем'єр-міністра України – міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Після цього всього Володимир Гройсман став спікером Верховної Ради України, а 14 квітня був обраний на посаду Премєр-Міністра України.