26-річну вчительку з Флориди Стефані Петерсон Феррі звинувачують в інтимному зв'язку з восьмикласником. Згідно з матеріалами слідства, підозрювана відправляла 14-річному учневі свої фото ню, а коли її чоловік йшов на роботу, запрошувала підлітка до себе додому і займалася з ним сексом. Школяр зізнався, що вчителька купувала йому марихуану. Як повідомляє NewsJournal, дівчину затримали 28 лютого, за два дні до цього вона звільнилася зі школи, передає Корупція.Інфо


Чоловік підозрюваної пожежний Брендон Феррі відмовився від коментарів. Вони були одружені з 2015 року, а 12 лютого подали на розлучення після того, як стало відомо про роман вчительки з учнем.

Розслідування у справі почалося, коли в поліцію звернулися батьки хлопчика. Вони турбувалися про сина. Його оцінки погіршилися, а зі школи надійшов дзвінок від одного з вчителів. Він просив краще доглядати за дитиною. Батькам дзвінок видався дивним, і вони жартома запитали сина, що не приставали до нього в школі. На їхнє здивування підліток зізнався, що його спокусила вчителька.

Він розповів, що неодноразово вступав з Феррі в сексуальний зв'язок під час вечірніх вилазок з дому. Вчителька просила нікому нічого не говорити, щоб у них не було проблем. Хлопець додав, що Стефані давала йому курити марихуану, через що він став гірше вчитися.

Детективи переглянули листування вчительки з учнем і виявили в ній відверті фото дівчини. Також вони обмінювалися знімками своїх статевих органів через додаток Snapchat.

Феррі викладала у підлітка природні науки з сьомого класу, а коли він перейшов у восьмий, запропонувала більш тісне спілкування. Школяр проводив багато часу в її класі після уроків, Стефані скаржилася йому на відстороненість чоловіка. У нього не було смартфона, тому Феррі давала йому свій, щоб він міг зайти в Інстаграм. Одного разу він забув вийти з облікового запису, і Стефані залишила йому відверте повідомлення. З цього почалися їхні стосунки.

Популярне: “Ви зає*али вже весь народ!”: Громадський активіст в різкій формі, попередив Ірину Геращенко


На одній з ранніх зустрічей вони зайнялися сексом в машині на парковці перед будинком Феррі. Для підлітка це був перший раз. Пізніше вона орально задовольнила хлопчика на дивані в її власному будинку і ще кілька разів в коморі поруч з будинком хлопця. Згідно зі звітом, він двічі відмовлявся від сексу через відсутність презервативів.

Вчительку взяли під варту і посадили в окружну в'язницю із заставою в 25 тисяч доларів. Розслідування триває.

Раніше повідомлялося, що в США вчителька розбещувала школярку прямо в класі.

Також ми писали, що в США сексуальна вчителька завагітніла від 13-річного школяра. Щоб приховати своє становище, вона втекла з дому, але уникнути правосуддя педагогу не вдалося.

А ще одна американка звільнилася зі школи після прохання перестати зніматися в порно.