46-річну Оксану Марченко можна сміливо назвати активним користувачем Instagram. Телеведуча регулярно публікує особисті фотографії, знімки, зроблені під час подорожей, ділиться подробицями зі свого життя і радиться з підписниками.

Не рідко Оксана розповідає шанувальникам цікаві факти про ту країну, в якій буває.

Так, зараз Марченко відпочиває на Мальті, куди вирушила після відпустки в Італії. Правильно, а чим ще зайнятися безробітній дружині мільярдера? Тільки подорожувати і постити знімки в Мережі.

В основному знаменитість показує на знімках архітектуру міста або знімає відео. Однак днями Оксана опублікувала фотографію, на якій зображена сама.

 
 
 

 

 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

История Мальты усеяна загадками. Сейчас достаточно понятна та часть её истории, связанная с Мальтийским Орденом Госпитальеров, рыцарями, выходцами из богатых европейских семей, восьми наций, которые изначально собрались в эту организацию, чтобы защищать идущих в Иерусалим европейских паломников. Изначально Мальту Карл V хотел подарить Ордену, но рыцари понимали, что сегодня подарили, завтра забрали. Поэтому они попросили продать им остров, чтобы иметь официальный договор купли-продажи. В 1560 г. Мальта была куплена за 1 мальтийский сокол. Средиземное море, как мешок: Гибралтар – это вход в мешок, а Мальта – его центр. Это определило всю судьбу Мальты, за которую так неистово боролся Восток и Запад. Нынешнее название столица Мальты получила от имени Великого Рыцаря и Магистра Ла Валлетта (кстати, это же имя носит и валет в карточной колоде). Вся Валлетта – музей ЮНЕСКО. #оксанамарченко #Valletta

Публикация от Oksana Marchenko (@oksana.marchenko.official)

 

У кадрі телеведуча позує в короткому джинсовому комбінезоні, демонструючи струнку й підтягнуту фігуру. Примітно, що в коментарях до публікації Оксани завжди багато позитивних відгуків і немає негативу. Взагалі. Але ж так не буває?

Зазначимо також, що на свій вік Марченко зовсім не виглядає. Її уже неодноразово підозрювали у пластичних операціях. Судячи з результату, процедури по омолодженню точно не дешево обійшлись телеведучій.

Напевно Марченко ретельно стежить за тим, щоб її фото тільки обсипали компліментами і видаляє невтішні коментарі.