зсу
Тема оборони зараз вкрай болюча для українців. Кожен небайдужий намагається хоча б якось допомогти тим, хто обороняє нашу землю. Скільки ж витратила держава?

Промисловий потенціал України через військові дії на сході України значно знизився. Крім того, зараз в країну не підуть інвестиції.

Про це сказав Президент Петро Порошенко в інтерв’ю Першому національному телеканалу, передає прес-служба глави держави."Україна живе в умовах війни, в умовах окупованої території. Ми маємо подивитися в очі правді. Біля 25 відсотків промислового потенціалу країни зупинено, 10 відсотків — фізично зруйновано. Видатки на оборону сьогодні складають більше 90 мільярдів. При цьому країна знаходить сили, щоб це забезпечити. Поки йде війна, інвестиції в Україну не прийдуть, і людям треба казати правду", — сказав Президент.

Зауважимо, у Міноборони запланували витратити 18,8 млрд грн на зарплату військовим, а також на премії за виконання завдань у зоні проведення АТО і знищення ворожої техніки.

Нагадаємо, з початку 2015 року загинуло 356 воїнів зі складу ЗСУ, Нацгвардії та МВС. Тільки із Дебальцевого у Дніпропетровськ було вивезено 148 тіл.

За матеріалам: 24tv.уа

Джерело: Корупція.інфо