Громадські активісти, які заробили репутацію борців з корупцією, теж заповнили електронні декларації.

Світлана Заліщук з "Блоку Петра Порошенка" зайняла перше місце. Депутатка задекларувала дві квартири у Києві площею 42 та 158 квадратних метрів, а також 9,5 тисяч доларів та 600 тисяч шведських крон, повідомляє Корупція.Інфо

Друге місце за Сергієм Лещенко, який відзвітував про київську квартиру у 60 квадратів та ще третину іншої квартири у столиці (оціночна вартість нерухомості – близько 100 тисяч доларів). Загальна сума статків Лещенко сягає 257 тисяч доларів.

На третьому місці – нардеп та громадський діяч Ганна Гопко. Голова комітету Верховної Ради з іноземних справ записала на себе львівську квартиру на 52 квадрати та трохи меншу квартиру у Києві. У діючих цінах це 96 тисяч доларів. До цього варто додати 1,5 тисячі квадратів землі на Львівщині та будинок у 300 квадратів.

Четверта сходинка дісталася Тетяні Чорновол. В неї майже 11 тисяч євро та 15 тисяч доларів готівки, а також більше 10 тисяч євро на рахунку у банку. Чорновол також володіє двома авто – Chevrolet Aveo та Mitsubishi Lancer.

П'ятий у рейтингу – комбат Семен Семенченко, який тримає готівкою 23 тисячі "зелених" та 20 тисяч гривень. Живе нардеп у готелі, їздить на орендованій машині.

Шосте місце посів журналіст та нардеп Мустафа Найєм. Він володіє п'ятою частиною квартири у Києві, 6 тисячами доларів та 10 тисячами євро.

На сьомій сходинці опинилася депутатка від "Батьківщини" Надія Савченко. Вона має київську квартиру на 75 квадратів, де живе разом з мамою та сестрою. Крім того, з 96-го року родина володіє акціями універмагу "Україна".

Восьме місце – у активіста та нардепа Володимира Парасюка. Він задекларував годинник Samsung за 8 тисяч гривень. Народний обранець написав, що йому цей гаджета приніс Святий Миколай. А ще – iPhone 6 і iPad. Їздить на Skoda Superb, яка йому не належить.

І найбідніший активіст списку – "головний люстратор країни" Єгор Соболєв – посів останнє, дев'яте місце, заробивши у 2015-му 78 тисяч гривень. Також нардеп має два будинки – у Київській та Полтавській областях. Єдиним автомобілем у декларації є Mazda, якою володіє його дружина.