В новопризначеному уряді, члени якого показали декларації вже за 2013 рік, найбагатшим виявився міністр юстиції Павло Петренко з доходом в три мільйони. 

Проте, найбіднішою виявилась міністр Кабінету міністрів Ганна Онищенко. 

Вона задекларувала 35 тисяч гривень доходу. 

Досьє на всіх міністрів Як пише видання, статки деяких членів уряду залишились невідомими. По-перше, не здали свої декларації міністри-іноземці: голова Мінфіну Наталія Яресько, МОЗ – Олександра Квіташвілі та Мінекономіки – Айварас Абрамавичус. 

Вони заповнили лише особові картки. Крім цих, видання не змогло знайти декларації молодих топ-менеджерів: голови МінАПК Олексія Павленко та Мінінфраструктури – Андрія Пивоварського. Немає декларацій юриста Ігоря Шевченко, що очолив Мінекології та Валерія Вощевського, що став віце-прем'єром.

Аналіз декларацій Серед тих документів, які були опубліковані, найцікавішою є декларація міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Згідно з нею, в 2013 році дружина міністра Інна Авакова отримала 716,8 тисяч доходу. 16,8 тисяч з них – заробітна плата. 

А 700 тисяч позначені, як "дарунки, призи, виграші". Міністр зазначив у своїй декларації, що в 2013 році отримав 18 тисяч євро доходу з Італії. Виходячи з документу, він має у цінних паперах та статутних капіталах компаній більше 9 млн грн. 

З них сума, еквівалентна 8,8 млн вкладена в іноземні активи. Не менш цікавою є декларація наймолодшого члена уряду – 30-річної міністра Кабінету міністрів Ганни Онищенко. Вона працювала юристом в компанії "МЛГруп", яка належала нинішньому голові Мінюсту Петренко. 

Вже в цьому році вона була його заступницею в міністерстві. Цьогоріч Ганна перейшла на держслужбу і її статки зросли. Вказаний дохід за 2014 рік склав 51 тисячу гривень, проти 35 тисяч в минулому році. Цікавою також є декларація найбагатшого міністра – головного юриста країни Павла Петренка.

Він нікого не вказав в графі "склад сім'ї", але тримає 4 земельних ділянки загальною площею до одного гектара та три автомобілі. Заощадження міністра складають 9 млн грн. Також три автомобілі тримає Юрій Стець, голова новоствореного Міністерства інформаційної політики. Голова МЗС Павло Клімкін задекларував всього 44 тисячі гривень в 2013 році. Але його дружина Наталія заробила більше півмільйона гривень на здачі в оренду майна. 

Снимок Снимок 2 Снимок 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

новини про Львів

 

за матеріалами: ТСН