Ми вже повідомляли, що в Кабміні прогнозують, що восени Україну чекає друга хвиля коронавірусу. І це при тому, що у “коронавірусному фонді” вже майже не залишилося вільних коштів і що буде робити влада – незрозуміло.

Так, наприклад тг-канал “Резидент” посилаючись на власні джерела пише наступне:

“Наше джерело в ОП розповів, що Кирило Тимошенко був ініціатором перерозподілу коштів з фонду боротьби з COVID-19 на Велике будівництво. Коли кошти у Фонді закінчуються, а другу хвилю чекають восени, виникло питання де взяти фінансування і як це піднести суспільству”.

Також цікавими думками з цього приводу поділився тг-канал “ЗеРада”. Вони пишуть:

“Дивовижні ідіоти керують країною, вони знали навесні, що буде друга хвиля епідемії, але спокійно перекинули фінансування на ремонт доріг, де легше вкрасти гроші.

Кирило Тимошенко підставив Зеленського, а тепер вони починають нагнітати ситуацію в ЗМІ, влаштовувати істерику про зростання хворих і забирати фінансування у регіонів.

Скільки можна брехати людям і маніпулювати інформацією на свою користь? Після такого не звільняють, а в тюрму садять.

Кирило звичайно красавчик, всіх розвів як лохів, в першу чергу Президента. Цікаво як депутати голосуватимуть за зміни бюджету, один раз вони вже порізали фінансування регіонів, що тепер виявиться непотрібним? “