У Центральному районному суді Миколаєва завершено судовий розгляд кримінального провадження за обвинуваченням 42-річної громадянки Ш. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.15, п.2 ч.2 ст.115 КК України.  Про це повідомляє прес-служба Центрального районного суду Миколаєва.

Громадянка Ш., органом попереднього розслідування звинувачується в скоєнні 26 березня 2018 закінченого замаху на вбивство свого 9-місячного сина.  Зокрема, в тому, що вона скинула малюка з моста.  Дитина був врятований співробітником патрульної поліції і матросом рятувальної станції, розташованої неподалік.

Обвинувальний акт у зазначеному кримінальному провадженні розглядається колегією суддів у складі Дмитра Тишко, Сергія Медюк під головуванням судді Катерини Лагоди.

Суд завершив судове слідство у справі і перейшов до судових дебатів, в яких виступили прокурор, представник потерпілого, захисник і обвинувачений.

Прокурор зазначив, що вина обвинуваченої повністю доведена і підтверджується матеріалами кримінального провадження і показаннями свідків, в зв'язку з чим просив визнати обвинувачену винною у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч.2 ст.15, п.2 ч.2 ст.115 КК України,  і просив призначити їй покарання у вигляді десяти років позбавлення волі.

Захисник в судових дебатах звернула увагу суду на упередженому ставленні боку звинувачення до її підзахисної і просила визнати останню невинною в скоєнні зазначеного кримінального злочину.

Обвинувачена в ході останнього слова відзначала, що не мала наміру позбавити життя свою дитину, просила не призначати їй таке суворе покарання, як просив прокурор.

В даний час суд пішов до нарадчої кімнати для винесення вироку, який буде оголошений о 10.00 11.04.2019 року.