Дефіцит Пенсійного фонду України – 141,5 мільярда гривень або половина від потреби. Тобто ті, хто живуть і працюють сьогодні, і мали б утримувати пенсіонерів, виконують обов’язки рівно наполовину. Половина коштів на виплату пенсіонерам – це кошти, які беруться з держбюджету, передає Корупція.Інфо

Популярне: Оце так знахідка: у Кременчуці виявлено рештки кісток людини

Уряд, як пояснив міністр Рева, вважає, що дефіцит Пенсійного фонду можна скоротити за рахунок розширення кола тих людей, які будуть платити страхові внески.

«У нас 26 мільйонів людей працездатного віку. А розширювати це коло будемо за рахунок тих, хто офіційно працює – 16 мільйонів людей, де єдиний соціальний внесок платить 10,5 мільйона», – зауважив міністр соціальної політики.«Маємо мільйон приватних підприємців, з них 75 000 платили єдиний соціальний внесок. З 1 січня закрилися 203 700 підприємців, з них 175 000 працювали на загальній системі оподаткування, платили з них внесок ЄС 20 000. За цей же період відкрилось 28 000 нових платників – і це тільки приватні підприємці. Плюс додайте 800 тисяч, які з 1 січня почали платити єдиний соціальний внесок.

Щодо зайнятості – за даними фіскальної служби протягом першого місяця 2017 року в ДФС зареєстровано аж 30% нових трудових договорів від рівня усього минулого року», – пояснив міністр.

Також міністр підсумував здобутки за перший місяць 2017 року.

«Якщо взяти в абсолютних цифрах, то доходи держбюджету зросли на 38% від податку на доходи фізичних осіб і на 37% від єдиного соціального внеску», – додав пан Рева.