Відомий український блогер Роман Скрипін розповів, що йому не припало до душі у останньому ефірі програми "Право на владу". Зокрема, він дорікнув деяким політикам і колишнім журналістам ZIK.

Так, експерт Леонід Швець поділився відповідним ефіром Скрипіна під суржиковою назвою "Лож. Пі*дьож. І провокація" на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Рома вибухнув", – прокоментував він.

Скрипін на своєму YouTube-каналі виклав 48-хвилинний ефір, в рамках якої відверто і без цензури висловився про останні події. 

"Вілкул ходив перед ефіром із кимось розмовляв і матюкався: "Та б*ять я все знаю, я хотел, но меня не пускают к центральному микрофону". І взагалі збирався піти, взагалі не розумію, нащо цих абсолютно труйних і пи*дуватих персонажів, як Вілкул, запрошувати на ефір", – ефектно стартанув Скрипін.

Різко Скрипін висловився про журналістів ZIK – "встали і вийшли", бо скільки можна терпіти знущання над собою.

"Але проблема в тому, що якщо їм хтось покаже: ось баблішко, давайте, працюйте, вилизуйте с*аку новому власнику. І вони підуть, вони знову все про*буть. Таке відбувалось неодноразово", – каже Скрипін.

Згадав, як у свій час в 2002 році встав і вийшов із каналу зятя Кучми – Пінчука.

Українці не стримують емоцій у коментарях під відео, підтримуючи позицію українського блогера.

" Будь ласка, бережи себе", "Рому прорвало, "О Скрипін включився Молодець Люди підтримують адекватних", "Рома ну красава мужик з міцними я#цями", "Завжди поважав Скрипіна! Чесна й відверта людина. Хотів би почути діалог Скрипіна & Шапошникова", "Той рідкий випадок, коли матюки доречні. Говорить про журналістику, а змушує замислитись про життя. Дякую за такий ефір!", – пишуть коментатори під відео.