Сама потерпіла стверджує, що не зробила нічого поганого, щоб її стали затримувати, передає Корупція.Інфо

Офіцер з Нью-Джерсі неодноразово вдарив дівчину, одягнену в купальник, по голові, коли намагався її заарештувати на пляжі. На кадрах, знятих очевидцями, чутно, як один з офіцерів кричить: "Досить чинити опір!", – в той час як інший завдає ударів. На що Емілі Вайнман їм відповідає: "Я не чиню опір. Я не зробила нічого поганого. Ви не маєте права мене бити", – повідомляє Daily Mail.

Популярне: 28 травня, День Святого Духа: Що не варто робити, щоб вам не мстилися потойбічні сили

Емілі, яка відпочивала на пляжі разом зі своєю сім'єю і хлопцем, опублікувала відео на своїй сторінці в "Фейсбуці". За її словами, поліцейські запитали, скільки їм років, побачивши, що поруч стоїть алкоголь. Пара сказала свій вік і пройшла перевірку на алкотестери. Незважаючи на те що результат був негативним, а пляшки були закриті, офіцери продовжували спостерігати.

"Я запитала, чи немає у них більше важливих справ, ніж стежити за тим, щоб неповнолітній не розпивали алкогольні напої на пляжі. У світі є куди більш серйозні речі … На що офіцер відповів, що збирався відпустити мене, але тепер запише моє ім'я "

"Він сказав мені, що заарештовує мене, і почав наближатися, щоб надіти наручники. Я почала відступати, але спіткнулася і впала, після чого вони накинулися на мене. Він скрутив мене, поклавши руку на шию, потім вдарив по голові, а незабаром почав душити "

За словами Емілі, вона дійсно неповнолітня, але в той день вона не пила алкоголь. Наразі за даним відео проводиться розслідування.