Детективи НАБУ домоглися від Солом’янського райсуду Києва дозволу на доступ до телефонів мера Одеси Геннадія Труханова, його матері, дочки і господині приватної квартири, де детективи провели обшук в рамках розслідування, що стосується Одеського аеропорту, передає Корупція.Інфо.

Детективи знайшли в квартирі одяг, взуття, документи і електронні носії інформації, дві банківські картки, що належать Геннадію Трухановому. А також обладнаний кабінет мера. За даними детективів, знахідки говорять, що господиня квартири та мер Одеси проживали разом з 2015 по 2017 роки, а відповідно міський голова повинен був відобразити це в своїх податкових деклараціях. Але в опублікованих документах значаться тільки мер і його мати і молодша дочка Аліса. Старшої дочки Катерини і дружини в них немає.

Популярне: "Встала раком та …": Дружина генпрокурора опинилась в центрі гучного скандалу. Що витворила Луценко (ВІДЕО)

Згідно з даними Державного реєстру прав на нерухоме майно господиня квартири володіє об’єктами нерухомості в Одесі. Її прізвища у визначенні немає, але за даними журналістів, мова йде про Тетяну Колтунову, цивільну дружину мера Одеси.

Нагадаємо, що після матеріалу ВВС Спеціальна антикорупційна прокуратура (САП) перевіряє інформацію про причетність мера Одеси Геннадія Труханова до злочинного угрупування, незаконного збагачення та володіння елітною нерухомістю в Лондоні. Як повідомляли “Вести”, в Апеляційному суді Києва залишили в силі рішення Солом’янського райсуду, яким не стали усувати Геннадія Труханова з посади мера Одеси.

Як повідомлялося, 7 травня, місцеві ЗМІ повідомили про обшуки, які пройшли в чиновників одеської мерії. Слідчі дії, які проводили детективи НАБУ, пройшли в будинках і квартирах більшості членів депутатської комісії міськради з питань комунальної власності та у ряду співробітників профільного департаменту.

«Всього було 17 обшуків, шукали телефони, які вилучили, щоб дістати листування»