Яка ж ми все таки, ще слабка країна. Питання, що робити з Медведчуком на 7-му році війни обговорюють в парламенті та на телеканалах, хоча його має вирішувати швидкий військово-польовий суд.

Так починає свій допис у Facebook головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов. Далі подаємо його слова в оригіналі.

Путін вбиває тисячі українців на Донбасі, і відкрито фінансує і підтримує партію і структури свого кума Медведчука в Києві. А ми терпимо, що Медведчук працює на Росію, дозволяємо йому зміцнити свій бізнес і захопити вплив в Україні, а наші співвітчизники проливають кров, захищаючи від Путіна Донбас.

Президент і РНБО прийняли законне і сильне політичне рішення, а тепер треба йти до кінця. Медведчук, Козак і російські агенти мають бути поза законом і затримані, фактів їхньої роботи на ворога і причетності до тероризму достатньо – вони отримують інструкції прямо в Кремлі. Матеріалів на Медведчука вистачить на найвищий штраф у військовий час, а не лише на санкції.

Держава, яка може знищити ′′зовнішнє управління′′ з Москви, покаже свою здатність себе захистити. І тільки це може принести визволення наших земель та мир. Медведчук в нашому парламенті – ознака нашої слабкості і залежності від Росії. Медведчук у в’язниці означає, що ми нарешті зможемо почати розмовляти з Путіним на рівних.

Закриття телеканалів Медведчука показує, що наше суспільство підтримує сильну антиросійську політику. У нас досі немає сил знищувати окупантів на Донбасі. Починати треба з ліквідації прихильників окупантів в Києві.