Українська співачка, учасниця групи «Неангели» Слава Камінська показала фото, яке сколихнуло увагу її шанувальників.

Українська співачка, учасниця групи «Неангели» Слава Камінська показала фото, яке сколихнуло її шанувальників.

Як відомо, співачка дуже часто радує шанувальників на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram різними постановочними або ж домашніми знімками та відео.

Поки більшість українців відпочивають від новорічних свят, Слава Камінська вирішила полетіти відпочити разом з дітьми в теплі краї, щоб набратися сил перед робочими буднями. Час відпочинку, схоже, підійшло до кінця, тому зовсім нещодавно вона показала милий знімок з аеропорту на якому позували її син Леонард і дочка Лаура.

У розділі Сторі співачка показала втомлених діток і те, як вони проводили час у літаку.

До цього також Слава похвалилася не менш милим кадром з дітками, але вже на самому відпочинку. Діти виглядали дуже щасливими, обнімаючись з мамою і перебуваючи у тій на руках.

«Перший раз на моря закордонні я потрапила до 20 років ))) Це були зйомки одного проекту , які проходили на Сейшелах 😍😍😍😍😍 і це були незабутні емоції ❤️ Сказати , що я офігела – нічого не сказати 😂🎄До цього літні канікули проходили на пляжах Маріуполя , а зимові на пляжах Одеси 😂

Хоча в цьому теж була своя романтика🤣 Але однолітки стверджували , що я не бачила життя 🤣 і розповідали про пляжі Єгипту і Туреччини , манго , банани, папайю, маракуйю, ананаси ( всі , крім бананів бачила тільки на картинках )😢🥺🤪 Не знаю , чи правильно я роблю , що намагаюся з дрібними вчити географію по штампів у паспорті, але мені здається , що так веселіше і більше пізнавальними 🤣 А ще гештальт закриваю заодно 🤣», – пише Слава, розкривши таким чином мета поїздки.