Микола Тищенко вирішив відновити свою репутацію у вкрай незвичайний спосіб. Про це повідомляє телеграм-канал “Легітимний”Микола Тищенко та його дешеві піарники.
Відправити нардепа і мільйонера кататися в маршрутці для показухи, міг тільки «профан піарник». Та ще взяти з собою фотографа, який сфотографує і викладе цю фотку в мережу.
Така технологія часто використовується «профанами» політтехнологами і піарниками в Україні. Порошенко теж коли «падав на дно рейтингів» їздив по заправках, їв в їдальнях, бігав по зупинок громадського транспорту і намагався всіляко показати, що він не олігарх мільярдер, а він «простий народ». Крім як відрази і показухи – це у більшої маси людей нічого не викликає. Іноді складається враження, що одні й ті ж «профани» працювали у Порошенка, а тепер перейшли до Зе-команди і зокрема до Миколи Тищенка.
У його «профанів» є ще такі інструменти. Приїхати на велосипеді до Верховної Ради, проїхатися в метро, ​​полетіти в Європу на лоукост, поїхати в Одесу в плацкартному вагоні або поїхати в київську область на електричці. Посадити дерева, роздати їжу бідним, відкрити дитячий майданчик, зібравши його своїми руками, приїхати в звичайний АТБ купувати молоко і хліб, пофарбувати особисто лавочки біля під’їздів на Троєщині (перед цим привезти дерево і своїми руками зробити ці лавочки). Почати встановлювати по всьому Києву шпаківні, які він зробить сам. Перевести бабусю через дорогу, донести старенькій сумку з їжею до будинку. Особисто допомогти водієві на трасі у якого спустило колесо, замінить на місці колесо своїми руками ну і т.д. Тут якщо включити фантазію можна такого дуризму придумати на 100 років вперед.
Завдання політика не влаштовувати показуху, а показувати роботу, а результатом його роботи має бути не той факт, що він спустився до «бідних в їх маршрутки», які скриплять і смердять, а той факт, щоб ці бідні могли дозволити собі пересісти в Лексуси.