njemcov

Слідчому комітету Росії стало відоме ім'я та прізвище людини, яка можливо організувала вбивство опозиційного політика Бориса Нємцова. 

Про це повідомив «КоммерсантЪ», посилаючись джерело, близьке до слідчої групи, передає Корупція.Інфо

Слідчому комітету Росії стало відоме ім'я і прізвище людини, яка, за свідченнями Заура Дадаєва, надав автомобіль "ЗАЗ" і пістолет для вчинення злочину, а також пообіцяв по 5 млн руб. усім учасникам акції. Останнім організатор, а можливо, і замовник вбивства представлявся Русликом.

Читайте також: Невідомі знищили народний меморіал на місці вбивства Нємцова (ВІДЕО)

Наразі слідчі РФ збирають інші докази його причетності до злочину, так як поки про нього повідомив лише Заур Дадаєв, який співпрацює з правоохоронними органами. Ім'я та прізвище потенційного фігуранта кримінальної справи поки не розголошуються, але відомо, що він земляк обвинувачених.

При цьому захисник Заура Дадаєва заявив, що нічого не чув про наявність у слідства інформації про замовників. 

«І мій клієнт мені теж нічого такого не розповідав, ми про таке не спілкувалися», – зазначив захисник.

Окрім того, за інформацією джерела, у справі Нємцова може з'явитися ще один свідок, який пояснить, чим займався передбачуваний Заур Дадаєв у Москві в останні місяці.

«Як розповідав їх колишній товариш по службі, у Москві Дадаєв і Геремеєв могли займатися охороною чеченських чиновників чи бізнесменів, тому використовували їхні  автомобілі Mercedes. Із бізнесменом Заур Дадаєв міг спілкуватися досить тісно і той міг бути в курсі його занять у Москві, проте чи планує слідство його опитувати, поки невідомо», – сказав інформатор.

Зазначимо, слідчі РФ схиляються до версії про замовне вбивство Нємцова, організоване через декількох посередників.