У слідчого ГПУ, що займається розслідуванням справи "молодоолігархів" Сергія Курченко, знайшли 20 тисяч доларів, які він ховав в журналі. Про це з посиланням на джерело в наглядовому відомстві пише 368.media, передає Корупція.Інфо.

"4 липня слідчі Генеральної інспекції ГПУ побачили, як начальник одного з управлінь СБУ в машині передає гроші слідчому з« групи Курченко ». Це сталося біля будівлі на Гусовського, 6. Ні офіцер, ні «надзорнік» згодом не змогли пояснити походження даної суми і для яких цілей вони її носили з собою », – пояснив істічнік видання.

Відзначимо, що за фактом виявлення 20 тисяч доларів відкрито кримінальне провадження №42016000000001752 по ч.4 ст.368 КК України.

Як випливає з матеріалів суду, розміщених в Єдиному реєстрі судових рішень, гроші були виявлені в ході огляду в приміщенні ГПУ, який проходив з дозволу 1-го заступника головного військового прокурора Володимира Жербицького. У кабінеті прокурора, чиє ім'я на даний момент не відомо, були виявлені 20 тисяч доларів в номері журналу "Новий час" від 21 серпня 2015 року. Сам прокурор заявив, що ці гроші належать його батькам і є їхніми заощадженнями, а йому були передані для покупки ліків страждає онкологічним захворюванням матері. Відзначимо, що прокурору не було оголошено про підозру, постфактум інциденту з виявленням грошей він був допитаний як свідок.

У той же час, 5 липня 2016 року Печерський райсуд Києва дозволив накласти арешт на 20 тисяч доларів і 2 телефони слідчого ГПУ – Iphone 6s і Iphone 5. На даний момент триває розслідування всіх обставин інциденту. Імовірно, слідчий буде звільнений за порушення прокурорської етики.