грушники

Досудове слідство у справі затриманого в Україні російського ГРУшника Євгена Єрофєєва завершено, йому вручили обвинувальний акт. Про це повідомила адвокат Оксана Соколовська, передає Корупція Інфо

"Слідство завершено було раніше. Обвинувальний акт мені не вручений. З матеріалами справи мене повністю не ознайомили", – сказала Соколовська.

Адвокат при цьому зазначила, що самому Єрофєєву обвинувальний акт вручений.

Раніше досудове слідство було завершено у справі іншого затриманого в Україні росіянина Олександра Александрова. Повідомлялося, що документ вручив прокурор.

Тепер, впевнений адвокат Костянтин Кравчук, судових слухань чекати недовго. Вони можуть розпочатись вже в кінці вересня.

Нагадаємо, що військовослужбовців ГРУ ГШ РФ Олександра Александрова і Євгена Єрофєєва затримали 16 травня 2015 р. в зоні проведення АТО в районі Щастя (Луганська обл.) при спробі захопити стратегічний міст. 19 травня українські слідчі оголосили затриманим підозру у вчиненні злочинів, передбачених ст. 258-3 Кримінального кодексу України, за участь у терористичній діяльності т. зв. "ЛНР", а 22 травня Шевченківський райсуд Києва обрав для них запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.