Вручати меру Львова Андрію Садовому підозру у справі про торішньому пожежу на міському звалищі, вирішуватиме слідчий в іншому регіоні, – Корупція Інфо.

 

«Що стосується пана Садового, то я можу сказати наступне: я ніде і ніколи не говорив про те, що він точно отримає підозру і точно буде відсторонений від посади. У той же час пан Садовий дуже чекає саме таке повідомлення», — сказав генеральний прокурор Юрій Луценко.

Він додав, що рішення про те, хто отримає таку підозру, буде приймати виключно слідчий.

«Щоб зняти всі страхи, які поширює мер Львова, я прийняв рішення, що слідство буде передано в іншу область, де буде забезпечено об'єктивне і не упереджене розслідування цієї справи», — сказав генпрокурор.

Популярне: Терміново! З гранатомета обстріляли приміщення поліції (ФОТО)

Луценко додав, що комунальне підприємство Львівської міськради «Збиранка» багато років писало, як і громадські активісти, листи керівникові міста про необхідність фінансування рекультивації сміттєзвалища.

«У той же час всі ці листи ховалися в стіл», — заявив він.

Луценко нагадав, що в результаті пожежі на сміттєвому полігоні під Львовом в кінці травня 2016 року загинуло 4 людини, і за це має бути кримінальна відповідальність керівництва «Збиранки», так і причетних працівників міськради.

Садовий очікує, що обласна прокуратура до 21 березня пред'явить йому підозра, після чого його можуть відсторонити від посади у судовому порядку, оскільки «поставлено завдання з високих кабінетів».